Pramogų ir poilsio parkai Lietuvoje

Pramogų Parkai

Autorius

Posted by Marius on 2012/05/09 with No Comments


Šį projektą sugalvojau, inicijavau, sukūriau, palaikau ir jame rašau aš – Marius Kuitniauskas.

Esu drūtas vyras – su alaus pilvu, bet vis dar stipriomis kojomis, galinčiomis nueiti ne vieną dešimtį kilometrų. Aktyvus gyvenimo būdas man yra svetimas, nes dirbu sėdimąjį darbą – rašau tekstus, konsultuoju interneto rinkodaros reikalais, esu aktyvus blogeris. Darbas ištisai prie kompiuterio, todėl išbėgimas į mišką man tikra palaima.

Mieste yra daug pramogų. Vieniems patinka muziejai, kitiems – vakarėliai, tretiems slampinėjimas po senamiestį ir grožėjimasis architektūriniais paminklais. Man labiausiai patinka būti gamtoje, matyti gražius vaizdus, kvėpuoti grynu oru ir šiek tiek paprakaituoti. Gal ir nelabai čia viskas su tuo prakaitu gražu, bet man taip patinka. Mėgstu keliauti, todėl pramogų parkai, išsimėtę visoje Lietuvoje, suteikia man galimybę pamatyti dar nematytas vietas ir miestelius bei kaimus.

Pramogauju su šeima, nes dabar mano berniukai tokio amžiaus, kai Mauglis ir Tarzanas jiems atrodo tikri didvyriai, o lipimas į medį – savaime suprantamas dalykas. Jie auga mieste, bet turi matyti kuo daugiau gamtos, nes tik taip išmoks mylėti savo aplinką, o kartu ir Lietuvą.

Aktyvus poilsis labai atpalaiduoja smegenis, o man to reikia. Jei norite su manimi susisiekti ir pasiūlyti bendradarbiauti ar šiaip parašyti keletą žodžių, galite tai padaryti el. paštu maruxz@gmail.com arba susiradę mane Facebooke – maruxz@facebook.com.

« previous page

Apie projektą
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-content/themes/dojuniko/comments.php:54 Stack trace: #0 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-includes/comment-template.php(1554): require() #1 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-content/themes/dojuniko/page.php(52): comments_template() #2 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/carrentm/...') #3 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/carrentm/...') #4 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/index.php(17): require('/home/carrentm/...') #5 {main} thrown in /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-content/themes/dojuniko/comments.php on line 54