Pramogų ir poilsio parkai Lietuvoje

Pramogų Parkai

Apie projektą

Posted by Marius on 2010/06/18 with 1 Comment


Lietuva – miškų kraštas. Čia auga įspūdingi miškai su šimtamečiais medžiais. Dar daug Lietuvoje miškų – natūralūs pušynai, eglynai, esama net keletas ąžuolynų. Ne veltui sakome, kad miškai – mūsų visų turtas… Miškus palikime savo vietoj, tačiau pereikime prie naujausios tendencijos – poilsio gamtoje.

Lietuvos miestiečiai, uždusę nuo miesto triukšmo ir dulkių vis dažniau renkasi ne saulėtus Turkijos kurortus, bet natūralų gimtąjį Lietuvos mišką. Atrodo, ką veikti miške be grybų rinkimo? Pasirodo, veiklos atsirado labai nemažai.

© Ray Vyšniauskas

 

Šis projektas yra skirtas apžvelgti Lietuvos nuotykių parkus, dar žinomus kaip laipynės arba karstynės medžiuose. Taip pat tas vietas, kurios suteikia pilnavertį ir įdomų poilsį gamtoje jaunimui, paaugliams ir šeimoms.

next page »

Autorius
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-content/themes/dojuniko/comments.php:109 Stack trace: #0 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-includes/comment-template.php(1554): require() #1 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-content/themes/dojuniko/page.php(52): comments_template() #2 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/carrentm/...') #3 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/carrentm/...') #4 /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/index.php(17): require('/home/carrentm/...') #5 {main} thrown in /home/carrentm/domains/pramogu-parkai.aprasymas.lt/public_html/wp-content/themes/dojuniko/comments.php on line 109